HAKKIMIZDA

 

2019 Yılında, sizlere deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ile sağlıklı ve hijyenik bir ortamda profesyonel hizmet vermeye başladık. Sizleri; Nirvana SPA olarak kaliteden ödün vermeden, nezih salonumuzda ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

 

VİZYONUMUZ

 

Hizmet anlayışını odağımıza alarak siz değerli misafirlerimize kaliteli ve huzurlu bir dinlenme ortamı sağlamak, sektöründe öncü bir konuma yerleşmek ve SPA denince akla gelen tek merkez olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

 

Milli ve manevi değerlerimizden taviz vermeden zamanın gerektirdiği yeniliklere hızlı bir şekilde adapte olup, sürekli eğitim ve gelişmelerle kendimizi yenileyerek siz değerli misafirlerimizin tüm taleplerine anında hizmetle cevap vermektir. Bunu yaparken de bugüne ve gelecek zamana hitap edebilen ve sektörümüzün ülkemizde ve dünyada tercih ve takip edilen, model alınan bir firması olmaktır.

 

NİRVANA SPA MASAJ'IN TARİHİ

 

2003 yılından Bugüne kadar birçok firmaya masaj ve uygulaması konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...

 

2019 yılının Nisan ayında hizmete açtığımız bir firma kurduk "NİRVANA SPA"ve "hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

 

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

Nirvana Spa için kısaca;"Adana'da terapi konusunda uzmanlaşmış bir masaj salonudur. " diyebiliriz.

 

Nirvana Spa'yı biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde ya da Adana'daki benzer masaj salonlarından biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda "Farklıyız..." diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır hamam, sauna ve masaj alanlarında hizmet veriyoruz.

 

Peki Nirvana spa, diğer masaj salonlarından neden farklıdır?

 

Çünkü;

Herşeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Nirvana spa ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

 

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."

Belki hiç bir masaj salonunun ya da spa merkezinin yapmadığı kadar çok masaj çeşitliliği, masajın uygulaması, masajın faydaları ve masajın tekniği gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları siz değerli müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz.

 

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.

 

Elbette Nirvana Spa'yı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

 

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi bekliyoruz.

 

Klasik Masaj - Medical Masaj - Thai Masajı - Köpük Masajı - Bali Masajı - VIP Masaj